Anders Zorn etsning Vicke
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,5x29 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, smärre solblekta fläckar (ej inom bilden)
668107
Päivämäärä:
2019-08-17