Ellen Jolin akvarell
2019-08-17
668110
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Solig bakgrård, signerad och daterad Ellen Jolin 1918, akvarell, ca 22,5x15 cm