Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Solig bakgrård, signerad och daterad Ellen Jolin 1918, akvarell, ca 22,5x15 cm

668110

2019-08-17