Stolar Karl Johan
Closed
2019-08-17
668112
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st, Karl Johan, 1800-talets mitt, rottingsits, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, rotting med smärre slitage /skador