Arne Jacobsen bord

Arne Jacobsen bord
Arne Jacobsen bord
Arne Jacobsen bord
Arne Jacobsen bord
Arne Jacobsen bord
Arne Jacobsen bord

Klubbat för:

5 400 SEK

8 000 SEK

ARNE JACOBSEN, bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, centralfot i aluminium, skiva i jakaranda, stämplat 520120, höjd 44, diameter 60 cm

CITES intyg medföljer

Smärre slitage kring på bordsyta

668114

2019-08-23