Klubbat för:
5 400 SEK
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, centralfot i aluminium, skiva i jakaranda, stämplat 520120, höjd 44, diameter 60 cm
CITES intyg medföljer
Smärre slitage kring på bordsyta
668114
2019-08-23