Auguste Herbin komposition

Auguste Herbin komposition
Auguste Herbin komposition

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad, numrerad 42/150, färgserigrafi, ca 67x50 cm,

Ej examinerad ur ramen, signaturen under passepartouten

668132

2019-08-19