Piet Mondrian serigrafi
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIET MONDRIAN, efter, Composition avec rouge, jaune et blur, reproduction serigraphie, signerad och daterad i trycket PM 21, Spadem 1980, Nouvelles Images France, motivmått ca 62x57 cm
Något vågigt blad
668136
2019-08-17