Samling tillbehör fickur

Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNYCKLAR, 27 del, samling med 13 st fickursnycklar varav 6 st i silver, 4 st KLOCKKEDJOR, varav 3 i silver, 10 st SKYDDSBOETTER i metall, 18- och 1900-tal

Slitage, 1 skyddsboett saknar glas,

668141

2019-08-24