Samling tillbehör fickur
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNYCKLAR, 27 del, samling med 13 st fickursnycklar varav 6 st i silver, 4 st KLOCKKEDJOR, varav 3 i silver, 10 st SKYDDSBOETTER i metall, 18- och 1900-tal
Slitage, 1 skyddsboett saknar glas,
668141
2019-08-24