Kai Nielsen statyetter 2 st
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAI NIELSEN (Danmark 1882-1924): Statyetter 2 st,
signerad sockel Kai N. varav den ena numrerad No 13, L Rasmussen, respektive signerad sigillstämpel, brons, höjd ca 7,5-23 cm
Brukslitage
668145
2019-08-18