Sorgsmycken
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
´SORGSMYCKEN, 4 st, inklusive: collier med svarta pastestenar samt gul metall lås, collier med fasettslipade onyx samt silver lås, brosch, silver, med svart pastesten, örhängen, 1 par, silver, med svarta pastestenar samt imitation pärlor, krokar, längden av collier 41 och 45 cm, brosch ca 4.3 cm
Slitage, ställvis anlöpning, några nagg
668149
2019-08-18