Sorgsmycken

Sorgsmycken
Sorgsmycken
Sorgsmycken
Sorgsmycken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

´SORGSMYCKEN, 4 st, inklusive: collier med svarta pastestenar samt gul metall lås, collier med fasettslipade onyx samt silver lås, brosch, silver, med svart pastesten, örhängen, 1 par, silver, med svarta pastestenar samt imitation pärlor, krokar, längden av collier 41 och 45 cm, brosch ca 4.3 cm

Slitage, ställvis anlöpning, några nagg

668149

2019-08-18