Axel Peter olja på duk

Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med tulpaner och frukt, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca 73x111 cm

Dukskador, krackeleringar

668164

2019-08-18