Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT ELDE (1939-2015): Fantasilandskap, signerad och daterad Be. Elde -70, med egenhändigt tillverkad ram, olja, ca 71x41 cm
668177
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här