Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Fantasilandskap, signerad och daterad Be. Elde -70, med egenhändigt tillverkad ram, olja, ca 71x41 cm

668177

2019-09-01