Golvlampa 1920-tal

Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVLAMPA, 1920-tal, möjligen Tyskland, grönpatinerad, justerbar skärm, höjd ca 142 cm

Bucklor, märken

668181

2019-09-01