Oscar Reutersvärd akvarellerad teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Fruktbarhetsguden Menu-Heru i Abydos avlar sig själv med sin mor Isis", signerad Oscar Reutersvärd, akvarellerad pennteckning på papper, 30x21 cm

668188

2019-08-18