Lammhults karmstolar
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 4 st, Lammhults, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i lila textil, undertill stämplade "Lammhults", sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, dammiga
668191
2019-08-18