Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BERTIL VALLIEN, "Millennium", vinglas, 1 par, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade och numerade 11544 och 11545, höjd ca 26, i originalschatull
Zustandsbeschreibung
Obetydligt slitage
668192
2019-08-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner