Bertil Vallien Vinglas Millennium

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BERTIL VALLIEN, "Millennium", vinglas, 1 par, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade och numerade 11544 och 11545, höjd ca 26, i originalschatull

Zustandsbeschreibung

Obetydligt slitage

668192

2019-08-18