Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKON, Grekland, 17/1800-tal, Johannes Evangelisten med svart örn, tempera på pannå, diameter ca 21 cm
Krackeleringar, repor
668206
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här