Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, Kosta Boda, blåtonad glasmatta med polykromt överfång, samt. applikationer i guldbemålning, signerad samt. numrerad 59252, höjd ca 12, diameter ca 18 cm

668212

2019-08-18