Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Torso", monogramsignerad LR, daterad 10.9.61, bildmått ca 30,5x22 cm, utställningsetikett på baksidan
668214
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här