Lennart Rodhe tusch

Lennart Rodhe tusch
Lennart Rodhe tusch
Lennart Rodhe tusch
Lennart Rodhe tusch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Torso", monogramsignerad LR, daterad 10.9.61, bildmått ca 30,5x22 cm, utställningsetikett på baksidan

668214

2019-08-18