Esaias Thorén tusch

Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Liggande modell, stämpelsignerad Esaias Thorén, daterad Paris 1926, tusch på papper, bildmått innanför passepartout ca 14x28,5 cm

668215

2019-08-18