Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
PIERO FORNASETTI, tallrik, porslin, dekor med stränginstrument, stämplad Fornasetti Milano, Made in Italy, diameter ca 26
Smärre slitage
668220
2019-08-18