Piero Fornasetti tallrik

Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

PIERO FORNASETTI, tallrik, porslin, dekor med stränginstrument, stämplad Fornasetti Milano, Made in Italy, diameter ca 26

Smärre slitage

668220

2019-08-18