Collier av platina med diamanter

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

HALSBAND, platina/900, baguetteslipade diamanter, totalt 9,35 ct, enligt gravyr, stämplad DP i en kvadrat, längd ca 45 cm, vikt ca 91,7 g

Bruksslitage

668227

2019-08-18