Champagnekylare nysilver
2019-08-18
668230
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, med hänklar i form av lejonmaskaroner, utydligt stämplad, höjd ca 22, diameter 24 cm
Smärre slitage