Parti silver
Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
PARTI SILVER, 3 dlr, bestående av 1 askfat, 1 bägare, 1 cigarettfodral, Danmark, Amager Travselskap för Journalistlandskampen 1946, total vikt ca 528 g
Smärre bruksslitage, repor, oxidering, askfatets ilägg med travhästar ej silver
668237
2019-08-18