Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

PARTI SILVER, 3 dlr, bestående av 1 askfat, 1 bägare, 1 cigarettfodral, Danmark, Amager Travselskap för Journalistlandskampen 1946, total vikt ca 528 g

Smärre bruksslitage, repor, oxidering, askfatets ilägg med travhästar ej silver

668237

2019-08-18