Bordsutensilier silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUTENSILIER, silver, bestående av: 17 teskedar (8+9), 1 sockertång i nyrenässans, 1 sockertång ,William Robert Smily, London 1800-talets mitt, 1 kaktång, 2 tårtspadar, 1 tesil med uppsats, total vikt ca 480 g
Smärre bruksslitage
668240
2019-08-18