Hans Hedberg oljemålning

Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007): Stilleben med hink och tegelstenar, olja på duk, signerad HH., 65x50 cm

668242

2019-08-18