Axel Salto litografi

Axel Salto litografi
Axel Salto litografi
Axel Salto litografi
Axel Salto litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL SALTO (1889-1961): Mardrömshäst, signerad Salto, onumrerad, färglitografi, bildstorlek ca 20x18 cm

Ej examinerad ur ramen

668245

2019-08-18