Stolar Aino Aalto
2019-08-18
668252
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AINO AALTO, stolar, 4 st, modell 615 för Artek, sitsar i sadelgjord, stapelbara, varav 2 st märkta Artek, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar, sadelgjord med skador