Stolar Aino Aalto

Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto
Stolar Aino Aalto

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AINO AALTO, stolar, 4 st, modell 615 för Artek, sitsar i sadelgjord, stapelbara, varav 2 st märkta Artek, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, sadelgjord med skador

668252

2019-08-18