1 par vaser

1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser
1 par vaser

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, floral dekor i underglasyrblått, hänklar i form av fohundar, höjd 30 cm

Nagg, tillverkningsdefekter

668288

2019-08-21