Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
400 EUR
TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Tåren ", signerad Timo Sarpaneva, Iittala 3575, 1950/60-tal, klart glas, ångblåst, slipad och polerad, höjd 14 cm
Ingår i temaauktionen Nordisk design
668312
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här