Casolett
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CASOLETT, empire, brännförgylld och mörkpatinerad brons, fyrkantigt postament med emblem, krönt av urna med hänklar av fågelhuvuden, lös flamma och manschett, höjd 25 cm
Smärre ställvis slitage
668314
2019-08-25