Fåtölj Norell

Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell
Fåtölj Norell

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, Norell Möbler AB, 1970/80-tal, stomme i förkromat stålrör, klädsel i skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

668321

2019-08-18