Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, Norell Möbler AB, 1970/80-tal, stomme i förkromat stålrör, klädsel i skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
668321
2019-08-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner