Peter Nyborg oljemålning

Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Rule the Waves", signerad Nyborg, a tergo daterad 2013, olja på duk, ca 100x80 cm

668328

2019-08-23