Hannu Gebhard blandteknik
Klubbat för:
50 EUR
Arviointi
250 EUR
Kuvaus
HANNU GEBHARD (1954-2004): Komposition, signerad samt daterad -84, olja samt blandteknik på papper, 54x41 cm
Kuntoraportti
668329
Päivämäärä:
2019-09-07