Karaff av Kaj franck

Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck
Karaff av Kaj franck

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

KAJ FRANCK, KARAFF, signerad Nuutajärvi Notsjö, ca 1950, klart sodaglas, höjd 17 cm.

Ingår i temaauktionen Nordisk design

mindre slitage

668330

2019-08-28