Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KAJ FRANCK, KARAFF, signerad Nuutajärvi Notsjö, ca 1950, klart sodaglas, höjd 17 cm.
Ingår i temaauktionen Nordisk design
mindre slitage
668330
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här