Sven X:et Erixon

Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Åkerfält, Halland, signerad och daterad Sven Erixon -44, olja på pannå, ca 38x45 cm

Proveniens: Färg och Form, Malmtorgsgatan 10, Stockholm 1945

668336

2019-08-19