Relief av Gunnar Finne

Relief av Gunnar Finne
Relief av Gunnar Finne
Relief av Gunnar Finne
Relief av Gunnar Finne
Relief av Gunnar Finne
Relief av Gunnar Finne

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

GUNNAR FINNE (1886-1952), relief "Dansen", signerad och daterad 45, grönglaserad keramik, 21x15 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk design

668342

2019-08-28