Bordspegel sent 1800-tal

Bordspegel sent 1800-tal
Bordspegel sent 1800-tal
Bordspegel sent 1800-tal
Bordspegel sent 1800-tal
Bordspegel sent 1800-tal
Bordspegel sent 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, oval, 1800-talets slut, rokokostil, valnöt, höjd 62, bredd 53 cm

Torrsprickor, slitage

668353

2019-08-18