Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLF JUELL GLEDITSCH (1892-1984): motiv från Cannes, olja på pannå, signerad samt daterad -1920, mått ca 44x54 cm
Ytmärken, smärre hål i pannån, färgbortfall
668356
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här