Rolf Juell Gleiditsch oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF JUELL GLEDITSCH (1892-1984): motiv från Cannes, olja på pannå, signerad samt daterad -1920, mått ca 44x54 cm

Ytmärken, smärre hål i pannån, färgbortfall

668356

2019-08-18