Stig Slas Claesson mapp färglitografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG SLAS CLAESSON, (född 1928): Vårdagjämning - Skeppsholmen 1981, portfölj med 5 färglitografier, signerade Stig Claesson -81, 70/150, bladstorlek ca 47,5x63 cm

668376

2019-08-18