Fartygsporträtt "Tervi"

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

HÅKAN SJÖSTRÖM (1934): "Tervi", signerad samt daterad -86, olja på duk, 62x100 cm

668380

2019-09-07