Smyckesset
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, HÄNGE, BROSCH, RING samt ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver filigranarbete med snäckskal kaméer, armbandslängd ca 17.5 cm, hängeshöjd ca 5.2 cm, broschshöjd ca 3.4 cm, ringstorlek 17.5, örhängenshöjd ca 3 cm, totalvikt ca 36.4 g
Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning, några mindre bucklor
668382
2019-08-19