Smyckesset

Smyckesset
Smyckesset
Smyckesset
Smyckesset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, HÄNGE, BROSCH, RING samt ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver filigranarbete med snäckskal kaméer, armbandslängd ca 17.5 cm, hängeshöjd ca 5.2 cm, broschshöjd ca 3.4 cm, ringstorlek 17.5, örhängenshöjd ca 3 cm, totalvikt ca 36.4 g

Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning, några mindre bucklor

668382

2019-08-19