Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, ca 41x36 cm
Baksida delvis med förstärkning, vågig duk
668383
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här