Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, ca 41x36 cm

Baksida delvis med förstärkning, vågig duk

668383

2019-08-19