Georg Jensen örhängen 2 par

Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par
Georg Jensen örhängen 2 par

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, örhängen, 1 par, tidigt 1900-tal, sterlingsilver, i form av blad, designnr: 50B, totalvikt ca 4 g

Minimalt med slitage, smuts, oxiderad

668385

2019-08-18