Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG JENSEN, örhängen, 1 par, tidigt 1900-tal, sterlingsilver, i form av blad, designnr: 50B, totalvikt ca 4 g
Minimalt med slitage, smuts, oxiderad
668385
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här