Ring med cabochonslipad turkos
2019-08-19
668389
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RING, 9k guld, med cabochonslipad turkos, med okända stämplar, ringstorlek 19, totalvikt ca 5.3 g
Bruksslitage