Oidentifierad konstnär triptyk

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

300 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, triptyk, "The metaphysical etude" enligt uppgift Boris Michailov, signerade samt daterade -96, akryl på kartong, á 70x45 cm

668390

2019-09-07