Kartuschlåda och epåletter

Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter
Kartuschlåda och epåletter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTUSCHLÅDA, m/1893 för u/off vid dragonregemente, invändigt lock bläckskrift ´Sergeant L E Lillliestrand, Kavalleriskolan år 1888-89, 1892-93´, EPÅLETTER, 1 par, för kapten, märkta ´Morell & Co´

Innerlock saknas i kartuschlådan, skador på läder, slitage

668400

2019-08-30